Hirdetések

PLÉBÁNIÁNK  FEHÉRVASÁRNAPI HIRDETÉSEI ÁPR. 16-ÁN

Ma, fehérvasárnap az isteni irgalmasság ünnepével zárul húsvét oktávája.

Jövő vasárnap Szent Adalbert vértanúpüspök ünnepe lesz, aki főegyházmegyénk és katedrálisának társvédőszentje.

Már előre hirdetjük, hogy két hét múlva, április 30-án, vasárnap templomunkban délelőtt nem lesznek szentmisék. Aki nem óhajt aznap délelőtt a Kossuth térire menni, templomunkban szombaton vagy vasárnap este 18 órakor hallgathat szentmisét.

Szintén két hét múlva, április 30-án, vasárnap este 19 órakor a Budapesti Fesztiválzenekar ad templomunkban Barokk Bach-koncertet. Érdeklődő híveinknek 50 helyet fönntartunk, de lehet az interneten regisztrálni : a www.bfz.hu oldalon.

Templomunk fönntartására adományokat elfogadunk.

A mai szentmisék végén és a következő hétvégén várjuk az egyházi hozzájárulás első félévi megajánlását a bejáratnál.