Cserkészek

Cserkészcsapatunk, a 133. számú Szent György Cserkészcsapat az 1990-es újraalakulása óta működik a plébánián, a közösség életében aktívan részt vesz. Változatos programjaink a helyi ifjúság nevelését segíti és megismerteti velük a cserkészetet. A hitélet gyakorlása, az egészséges hazafiasság, a természet szeretete, a társadalmi felelősségvállalás és a hagyományok ápolása jellemzi közösségünket és igyekszünk ezt átadni a felnövő generációnak.

Rendszeres programjaink:

–   évközi, korosztályos őrsi foglalkozások
–   kirándulások
–   több napos túrák
–   nyári tábor
–   részvétel a plébánia ünnepi szertartásain
–   egyéb kulturális és szórakoztató események

Amennyiben érdeklődne cserkészcsapatunk iránt, megtalál minket heti rendszerességgel a Közösségi Házban. Illetve írjon e-mailt a cserkesz133@gmail.com címre!

Megkereshet bennünket facebook oldalunkon is, ahol további információkat és egyéb érdekességeket talál csapatunkról és a cserkészetről: