Hirdetések 04. 30-án

Szomorú szívvel közöljük, hogy előző plébánosunk, Török Csaba atya szerda délután elhunyt. Temetése idejét később hirdetjük.

A pápai misén résztvevők vasárnap reggel 8 órára foglalják el helyüket a Kossuth téren. Kísérjék figyelemmel a ferenc2023.hu weboldalt, és az abban adott utasításokat kövessék.

Ma, április 30-án vasárnap templomunkban délelőtt nem lesznek szentmisék, csak este 18 órakor.

Ma este 19 órakor a Budapesti Fesztiválzenekar ad ingyenes barokk, Bach-koncertet. Adományokat templomunk fönntartására elfogadunk.

Templomunk nagybúcsúja, Munkás Szent József ünnepe május 1-jén, hétfőn lesz három szentmisével: reggel 8, de. 10  és este 18 órakor. A 10 órait Laurinyecz Mihály atya mondja. Közreműködik templomunk énekkara. Utána bogrács-gulyásra hívjuk a kedves híveket a templomkertbe. Kérünk süteményeket hozni.

Májusban esténként ½ 6-kor elénekeljük a loretói litániát a Boldogságos Szűz Mária tiszteletére. Máriát dicsérni, hívek, jöjjetek. Hétfőn, szerdán és pénteken a litániákon belül áldoztatunk is.

Kedden Szent Fülöp és ifjabb Szent Jakab apostolok ünnepe lesz.

Jövő vasárnap Anyák napja. Őket köszöntik a gyermekek de. 9 órai szentmisén. Urna-temetőnk aznap de. 9-től este 18 óráig lesz látogatható.