Hirdetések

Hirdetések május 7-én

1./  Ma este kb. ¾ 7-től taizé-i imaóra lesz.

2./ Májusban esténként ½ 6-kor elénekeljük a Loretói litániát Szűz Mária tiszteletére.

3./ Szombaton, a Fatimai Szűzanya emléknapján lesz a gyermekek első szentgyónása du. 17-től 18 óráig, akik jövő vasárnap de. 9 órakor járulnak először a szentáldozáshoz.

4./ Nyomtatott formában is megjelentetjük „VASÁRNAPI HÍRESZTELŐ” címmel a plébánia heti hirdetéseit, miseszándékait és szertartásait főleg a számítógépet nem használó híveink részére. Elvehetők hátul az újságos asztalról.

5./ Június 5-8-ig tartó Lengyelországi buszos, félpanziós zarándoklatra lehet jelentkezni a Koczka Toursnál a hét első napjain. Részvételi díj 118.000.-Ft. Az úticél Czestochowa, de fölkeressük Wadowice, Krakkó és Zakopane látnivalóit is a plébános vezetésével, aki bővebb információt és szórólapot ad az érdeklődőknek.

6./Török Csaba atya temetése Ráckevén lesz. Idejét, amint megtudjuk, hirdetjük. Itt május 16-án, kedden este 18 órakor mutatunk be érte gyászmisét.