Hirdetések

Hirdetések november 26-án

Évközi 34. vasárnap: Krisztus Király vasárnapja

1./ Krisztus Király mai vasárnapja a 2023 -as egyházi év ünnepélyes befejezése.

2./ Szent András apostol csütörtöki ünnepével zárul november. December első péntekén este 18 órakor Jézus Szíve-litánia, első szombatján este 17 órakor pedig rózsafüzér-ájtatosság és szentséges litánia lesz.

3./ December 2-án, szombat este 18 órakor tartjuk az első adventi gyertyagyújtást, és folytatjuk azokat a következő szombatokon.

4./ Egy hét múlva, advent 1. vasárnapján de. 9 órakor avatjuk az „angyali kórus” új tagjait. A leánykar nyaralását támogatjátok az általuk készített adventi koszorúk megvásárlásával hátul a bejáratnál. Aki vásárolna, iratkozzon föl a sekrestyében.

5./ Az adventi vasárnapokon, az esti szentmiséken templomunk Szent József kórusa énekel.

6./ Írassatok szentmiséket a december 4-től kezdődő hajnali 6 órás hétfő-szerda-pénteki roráte misékre és jövőre is az irodában vagy a sekrestyében.