Hirdetések

Hirdetések december 3-án

Advent 1. vasárnapja: Xavéri Szent Ferenc emléknapja

1./ A bejáratnál vásároljatok az „angyali kar” által készített adventi koszorúkból, melyek bevételéből nyaralásukat támogatjátok. 2./ Az idei rövid, háromhetes advent minden vasárnapján, először ma, az esti 18 órai szentmisén templomunk énekkara adventi kórusműveket énekel. 3./ Ma este 19 órakor taizé-i imaóra lesz a Mária-kápolnában. 4./ Advent folyamán hétfő, szerda és péntek reggel 6 órakor orgonás roráte-misékre hívjuk a kedves híveket a templomba. A kedd és csütörtök esti szentmiséket már a Mária-kápolnában tartjuk. 5./ Péntek Szűz Mária szeplőtelen fogantatásának tanácsolt főünnepe. 6./ Jövő vasárnap de. a 9-es diákmise után jön a Mikulás a gyermekekhez. 7./ A Szent Család ikonja elmegy azon családokhoz, akik szívesen bekapcsolódnak a „szentcsalád-járás”-ba név, e-mail, cím, telefon föliratkozásával a sekrestyében.