Hirdetések március 17-én

Nagyböjt 5., fekete vasárnap

1./ Ma, feketevasárnap du. 16 órától Thierry Monfils (tyeri monfisz) belga jezsuita szerzetespap A szív útja címen tartSpirituális műhelytSzent Józseffel a közösségiházban, majd celebrál utána szentmisét este 18 órakor.

Ma este 19 órakor énekkarunk Nagybőjti egyházzenei áhitat keretében, nagyböjti motettákat és  Pergolesi: Stabat Mater c.oratóriumát énekli. Mindkét programra szeretettel hívunk és várunk mindenkit.

2./ Jeruzsálemi Szent Cirill hétfői emléknapjától a köznapi szentmiséket már a nem a Mária kápolnában, hanem templom főoltáránál tartjuk.

3./ Kedd Szent József tanácsolt főünnepe, templomunk kisbúcsúja. Du. 15 órától szentségimádás, ¾ 6-kor litánia és 18 órakor ünnepi szentmise lesz.

4./ Fájdalmas péntek este 18 órakor keresztút lesz a bibliakör elmélkedéseivel.

5./ Márciusi zarándoksétánk a Kútvölgyi kápolnába vezet a templom elől szombat reggel 8 órakor. Ott beszélgetés lesz Héray András atyával és a flamand Beatrix nővérrel, majd szentmise. Utána elsétálunk a 4 km-re lévő Anna-réti új engesztelő kápolnához. A Normafától jövünk vissza busszal kb. 15 órára. Hozzunk bérletet vagy 4 vonaljegyet, valamint enni- és innivalót. Ajánljuk elolvasni előtte Regőczi István atya Az Isten vándora című könyvét.

6./ Egy hét múlva virágvasárnap, a nagyhét kezdete. De. a 11 órai ünnepélyes nagymise kezdetén tartjuk a barkaszentelést ünnepélyes templomi körmenettel, majd a kórus elénekli a Márk-passiót na