Hirdetések március 10-én

Nagyböjt 4. ; laetare vasárnap

1./ Ma még átvesszük a szegények húsvétjára szánt élelmiszer-adományokat. A mai perselyadományokkal a szentföldi keresztényeket segítjük.

2./ Ma du. ½ 5-kor felnőttek számára keresztelési előkészítő kezdődik a plébánián.

3./ Kiss Vladimír diakónus atya szerdán tölti be 80. életévét. Aznap reggel érte ajánljuk fel a 7 órai koncelebrációs szentmisét és agapéval köszöntjük őt a közház-ban, melyre a kedves Híveket is várjuk. Tőlük literes üdítőket kérünk hozni. Aki a reggeli misén nem tud részt venni, a csütörtök esti misén és utána a közöségi házban köszöntheti Vladimir atyát.

4./ Péntek Hofbauer Szent Kelemen emléknapja és nemzeti ünnepünk. Hazánkért imádkozunk a reggeli 7-es szentmisén és este 18 órakor a keresztúton.

5./ A szombat esti szentmisén közreműködik Tüzes Marcell Sámuel orgona- és Hajnal Piroska énekművész, majd utána Nagyböjti orgonahangok címen adnak bő félórás hangversenyt.

6./ Jövő vasárnap du. 16 órakor a közházban Thierry Monfils (tyeri monfisz) belga jezsuita szerzetesatya A szív útja. Spirituális műhely Szent Józseffel címen tart elmélkedést a kisbúcsúra és mond szentmisét este 18 órakor.

7./ Szintén egy hét múlva, feketevasárnap este 19 órakor templomunk énekkara Pergolesi Stabat Materét adja elő zenekari kísérettel. Hétvégi lelki és szakrális zenei programjainkra mindenkit szeretettel hívunk és várunk.