Évközi 27. vasárnap, Magyarok Nagyasszonya ünnepén

1./ Az októberi ájtatosságokat hétfőn és szerdán reggel ½ 8-kor, a többi napon este 17 órakor végezzük.

2./ Ezen vagy a következő hétvégén a bejáratnál kérjük a második félévi egyházi hozzájárulás megajánlását a hitéleti tevékenység anyagi biztosítására.

3./ Októberi zarándoksétánk célja Solymár. Indulás a templom elől 14-én, szombat reggel ½ 9-kor. BKV- vagy Budapest-bérlet +2 vonaljegy (mert kilépünk a fővárosból), vagy bérlet híján 8 vonaljegy, illetve élelem szükséges. Az út első fele a Mária Neve-plébániatemplomot, a Fatimai Szűzanya engesztelő kápolnáját, a Helytörténeti gyűjteményt és a Szarka-várat érinti kb. 13 óráig. Utána a vártól mintegy 4 km-es erdei sétával jutunk a Hűvösvölgybe menő kék buszhoz. Kb. du. 16 órára érkezünk Wekerlére. Aki nem akar sétálni, a vártól egyénileg haza mehet.

4./ Jövő vasárnap a 9 –es szentmisén gitáros kórusunk énekel.