Hirdetések december 24-én

Advent 4. vasárnapja és karácsony

1./ Ma, advent 4. vasárnapján csak de. 9 és 11 órakor mutatjuk be a szentáldozatot.

Du. 16 órakor a pásztorjáték nyitja a szentestét. Éjjel 11 órakor templomunk ének-kara karácsonyi hangversenyét követi közreműködésükkel pontban 24 órakor az ünnepélyes éjféli koncertnagymise.

2./ A karácsonyi ünnepek miserendje templomunkban:

25-én, hétfőn, karácsony kötelező főünnepén reggel 8, de. 10 és este 18;

26-án, kedden, karácsony másnapján, január 1-jén, újév hétfői és 6-án vízkereszt szombati kötelező főünnepén: de. 10 és este 18 órakor; vasárnapi napokon pedig változatlanul 9, 11 és 18 órakor mutatjuk be a szentáldozatot.

3./ Egy hét múlva, Szent Család vasárnapján, szilveszter-este 18 órakor évvégi beszámoló, majd elénekeljük a hálaadó Te Deumot; így teljes búcsút nyerhetünk a malaszt állapotában Dicsőséget, Hiszekegyet, Miatyánkot, Üdvözlégyet mondva.

4./ 2024-ben felnőtt keresztségre és házasságkötésre készülő fiatalok -korhatár nélkül- személyesen jelentkezhetnek a plébánosnál március 1-ig.

5./ Az Új Ember dupla száma 720.-, a Keresztény Életé 660.- Ft. Vásároljatok belőlük!

6./ Hálás köszönetet mondunk minden önkéntes munkatársunknak és az adakozó Híveknek a karácsonyi díszítésért. Továbbra is számítunk munkájukra és Híveink bőkezű adományaira áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánva mindenkinek.