PLÉBÁNIÁNK HIRDETÉSEI

(Évközi 19. vasárnap)

1./ Ma de. a 10 órai nagymisén a kerületi Német Önkormányzat kórustalálkozója lesz, valamint gyógynövény-, lekvár- és mézvásár de. 9 órától a templomkertben.

2./ Hétfő Szent Maximilián Kolbe atya emléknapja. Nagyboldogasszony keddi munkanapra eső parancsolt főünnepén de. 10 és este 18 órakor mondunk szentmisét. Az estin Tüzes Marcell Sámuel orgonaművész és édesanyja közreműködik Ave Mariákkal, majd utána kb. ¾ 7-től félórás orgonahangversenyt adnak. Kedden irodai ügyfélfogadás nem lesz.

3./ Szombat Szent Bernát, jövő vasárnap pedig Szent István király főünnepe. Az országos ünnepség a Szent István-bazilika előtt kezdődik 17 órakor prímási nagymisével, majd utána a Szent Jobb-körmenettel ér véget kb. este 19 órára.